Comarch e-Sklep 2023.5

Nowa wersja: Comarch e-Sklep 2023.5

Szanowni Czytelnicy,

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was o najnowszej aktualizacji Comarch e-Sklep 2023.5. Ten produkt, stworzony przez wiodącą firmę informatyczną Comarch, to prawdziwa rewolucja w świecie e-commerce. Dziś przyjrzymy się niektórym z jego najważniejszych funkcji, które sprawią, że handel online stanie się jeszcze bardziej efektywny i konkurencyjny.

Autoresponder dla dyskusji Allegro

Jedną z najważniejszych nowości w e-Sklep jest wprowadzenie opcji autorespondera dla dyskusji Allegro. To rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje sprzedawców online. Dzięki niemu będą w stanie szybko reagować na pytania klientów, poprawiając tym samym wskaźnik czasu odpowiedzi. To kluczowy element obsługi klienta, który może znacząco wpłynąć na zadowolenie i lojalność klientów.

Szablon One Page Shop - Comarch e-Sklep 2023.5

Comarch e-Sklep 2023.5 wprowadza także fascynujący szablon One Page Shop do Kreatora wyglądu. Ta funkcja pozwala na tworzenie jednostronicowych sklepów internetowych. Dlaczego to ważne? To doskonała opcja dla tych, którzy pragną zaprezentować swoje produkty czy usługi w formie zwięzłej, jednostronicowej strony. To świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie konwersji.

Prezentacja rabatów progowych w szablonie Szafir (B2B)

Dla klientów biznesowych Comarch e-Sklep 2023.5 ma w ofercie prezentację rabatów progowych w szablonie Szafir. To istotne narzędzie dla przedsiębiorców, którzy chcą zachęcić swoich klientów hurtowych do większych zakupów. Rabaty progowe to sprawdzony sposób na zwiększenie lojalności klientów i zwiększenie wartości zamówień.

To tylko niektóre z ulepszeń, jakie przynosi Comarch e-Sklep 2023.5. Warto być na bieżąco z najnowszymi trendami w e-commerce, a ta aktualizacja z pewnością pomaga sprostać wymaganiom rynku.

Jeśli jesteście ciekawi więcej szczegółów na temat Comarch e-Sklep 2023.5, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Comarch i poznania wszystkich możliwości, jakie ten produkt oferuje.

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam do Siebie kontakt. Odezwiemy się do Ciebie!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!