Nowa Era Zarządzania Firmą: Odkryj Comarch ERP Optima 2024.0.1!

Cześć, Przedsiębiorcy!

Mamy świetne wieści! Świeżo upieczona wersja Comarch ERP Optima 2024.0.1 właśnie wylądowała na rynku, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami jej najnowszymi funkcjami.

 

Comarch ERP Optima to prawdziwy gigant wśród narzędzi do zarządzania dla MŚP i biur rachunkowych. Zaufało mu już ponad 70 tysięcy firm, a tylko w tym roku dołączyło do nich 3800 nowych klientów. Co więcej, sprzedaż tego rozwiązania wzrosła o niemal 20%, a wersja Comarch ERP Optima Chmura Standard zanotowała wzrost o 29%!

Co Nowego?

Nowa wersja przynosi ze sobą blisko 70 innowacji i ulepszeń, które uczynią pracę z programem jeszcze bardziej efektywną. Oto kilka z nich:

  • Automatyczne realizowanie zamówień: Teraz możesz łatwo integrować zamówienia z Comarch e-Sklep i wszystko.pl.
  • Przeszacowanie walut: Wykonaj przeszacowanie walut na koniec miesiąca lub kwartału z łatwością.
  • Moduł płacowo-kadrowy: Naliczaj wynagrodzenia dla osób pracujących za granicą i automatycznie obliczaj przychód z PPK po zwolnieniu pracownika.

Zmiany Zgodne z Przepisami

Wprowadziliśmy także zmiany związane z nowelizacją ustawy o VAT, dodaliśmy deklarację roczną PIT-4R w wersji 13 i dostosowaliśmy wysyłkę i odbiór faktur do nowej struktury FA(2).

Ciekawostki, na które warto zwrócić uwagę:

  • Informacje bieżące zostały przebudowane i teraz znajdują się w menu Start.
  • Integracja z Comarch Apfino: Sprawdzaj wiarygodność kontrahentów w mgnieniu oka.
  • Automatyczne realizowanie zamówień: Zintegruj zamówienia z Comarch e-Sklep i wszystko.pl.
  • Tłumaczenie jednostek miar: Teraz możesz tłumaczyć jednostki miar wysyłane do Comarch e-Sklep.

Poszerzona Integracja z ERP 4.0

W nowej wersji poszerzyliśmy integrację z ERP 4.0, rozszerzając obszary analiz BI o magazyny, sprzedaż, Kadry i Płace. Dodaliśmy również hierarchie opisów analitycznych w raportach oraz zaktualizowaliśmy raport otrzymanych i spełnionych świadczeń pieniężnych.

Dla Użytkowników Biur Rachunkowych

Dla biur rachunkowych dodaliśmy możliwość udostępniania pakietu Comarch OCR ich klientom, co znacznie ułatwi współpracę i przyspieszy procesy księgowe.

Załączniki i Personalizacja

Na formularzach dokumentów handlowo-magazynowych umożliwiliśmy podgląd załączników z Biblioteki Dokumentów. Dodatkowo, teraz możesz dodać zdjęcie Operatora, które zostanie zaprezentowane w Comarch e-Sklep jako Opiekun towaru/kontrahenta.

Przygotowaliśmy również szczegółową prezentację, w której omówiliśmy wszystkie kluczowe zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima 2024.0.1. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Podsumowanie

Comarch ERP Optima 2024.0.1 to nie tylko narzędzie, to prawdziwy partner w biznesie, który dostosowuje się do Twoich potrzeb i wspiera Cię na każdym etapie rozwoju firmy. Zainwestuj w przyszłość swojego biznesu i odkryj pełen potencjał nowej wersji już dziś!

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam do Siebie kontakt. Odezwiemy się do Ciebie!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!