Nowość od Comarch: Comarch ChatERP – Inteligentny Asystent Otwiera Nowe Horyzonty Wsparcia Użytkownika

Cieszymy się, że możemy przedstawić Wam najnowsze narzędzie od Comarch – Comarch ChatERP. To innowacyjny asystent użytkownika oparty na sztucznej inteligencji (AI), stworzony z myślą o maksymalnym wsparciu w codziennej pracy oraz w pełni autonomicznych operacjach.

Comarch ChatERP rozwijany jest równolegle w ramach Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Enterprise, a w przyszłości będzie dostępny we wszystkich systemach Comarch ERP. To rozwiązanie oparte na generatywnej sztucznej inteligencji jest ściśle zintegrowane z różnymi wersjami systemów, zarówno stacjonarnymi, jak i chmurowymi, umożliwiając aktualizację wiedzy w czasie rzeczywistym.

Wersja beta zostanie wprowadzona w nowych wersjach systemów jeszcze w tym roku. Z ogromną radością informujemy, że Comarch ERP, z którego korzysta już około 100 tysięcy firm w Polsce, DACH i Francji, w tym kilkadziesiąt tysięcy w chmurze Comarch, będzie teraz jeszcze bardziej wszechstronne.

Comarch ChatERP rewolucjonizuje interakcje użytkowników z oprogramowaniem, umożliwiając komunikację w języku naturalnym. Asystent ten nie tylko udziela odpowiedzi na pytania, ale także pamięta historię rozmów, kontynuując wątki rozmowy zgodnie z kontekstem. Mariusz Zygmułka, Dyrektor AI/ML w Sektorze Comarch ES, podkreśla, że to narzędzie nie tylko ułatwia pracę, ale również wspomaga proces wdrażania nowych użytkowników.

ChatERP potrafi dostarczyć informacji o danych zgromadzonych w systemie, wyjaśnić funkcje oprogramowania oraz zasady funkcjonowania procesów biznesowych. W kolejnych aktualizacjach będzie także wyposażony w moduły umożliwiające proponowanie spersonalizowanych automatyzacji.

Jest zintegrowany z interfejsami graficznymi, ułatwiając nawigację i dostęp do funkcji. Jednocześnie utrzymuje spójność funkcjonalną i estetyczną z różnymi wersjami i produktami Comarch ERP. Potrafi nawet przekierować użytkownika do głęboko zagnieżdżonych widoków w GUI, co ułatwia korzystanie z różnych wersji systemu.

ChatERP nie tylko posiada kompleksową wiedzę, ale również dostarcza natychmiastowe, przetworzone odpowiedzi, eliminując potrzebę czytania długich instrukcji. To idealne narzędzie zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych użytkowników, eliminując bariery wejścia przy zmianie systemu na Comarch ERP.

Comarch ChatERP to nie tylko asystent, to przyszłość interakcji z oprogramowaniem ERP. To narzędzie, które nie tylko ułatwia pracę, ale również rozwija się razem z użytkownikiem. Zachęcamy do śledzenia rozwoju tego fascynującego projektu.

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam do Siebie kontakt. Odezwiemy się do Ciebie!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!