Nowa wersja Comarch e-Sklep 2024 – jest już dostępna!

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować naszych użytkowników o najnowszej wersji Comarch e-Sklep 2024, która przynosi ze sobą szereg innowacji, usprawnień i nowych funkcji. Wierzymy, że te zmiany pozytywnie wpłyną na doświadczenie korzystania z platformy, umożliwiając bardziej efektywną, intuicyjną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę e-commerce.

1. Integracja z Allegro: 
 

Jednym z kluczowych elementów tej aktualizacji jest dostosowanie platformy do zmian, jakie zaszły na popularnej platformie Allegro od 1 stycznia 2024 roku. Nowa wersja Comarch e-Sklep 2024 umożliwia płynne tworzenie i edycję ofert na Allegro, zapewniając pełną zgodność z najnowszymi wymaganiami tej platformy. 
 

2. Nowy Sposób Logowania:  

Wprowadzamy również zmiany w procesie logowania, aby uczynić go bardziej wygodnym i jednocześnie bezpiecznym. Planujemy uruchomienie logowania poprzez konto Comarch Cloud Portal, co umożliwi korzystanie z wielu usług Comarch za pomocą jednego loginu. Dla naszych użytkowników bez konta w Comarch Cloud Portal, proces ten będzie prosty i intuicyjny. 
 

3. Sztuczna Inteligencja w Comarch e-Sklep:  

Cieszymy się, że możemy dostarczyć naszym klientom nowe możliwości dzięki narzędziom rekomendacji opartym na sztucznej inteligencji. Rekomendacje produktowe i zakupowe, bazujące na analizie historii zakupów i asortymentu, mają na celu personalizację oferty sklepu, zwiększenie atrakcyjności produktów oraz poprawę efektywności sprzedażowej. 
 

4. Bezpieczeństwo Danych i Wsparcie:  

Jako firma zawsze dbająca o bezpieczeństwo swoich klientów, pragniemy podkreślić, że nigdy nie będziemy prosić o podawanie danych dostępowych (haseł) do kont użytkowników. W razie pytań, nasz zespół wsparcia pozostaje do dyspozycji. 

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!