Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1 – jest już dostępna!

Szanowni Klienci!

Mamy przyjemność ogłosić, że najnowsza wersja systemu Comarch ERP Optima 2024.3.1 jest już dostępna do pobrania i instalacji.

Najważniejsze nowości w tej aktualizacji to:

  • Obsługa deklaracji podatkowych: Teraz możesz naliczać i wysyłać deklaracje CIT-8E(4), IFT-2(10) oraz IFT-2R(10) na formularzach obowiązujących za rok 2023.
  • Rozszerzona integracja z Krajowym Systemem e-Faktur: Import korekty zbiorczej/rabatu oraz import i eksport Faktur Sprzedaży wraz z informacją o Odbiorcy i Płatniku, jeśli są one różne niż Nabywca.
  • Nowe funkcje w module płacowo-kadrowym: Dodaliśmy wydruki dla deklaracji ZUS DRA, aby ułatwić zarządzanie dokumentacją związaną z ZUS.

Inne istotne zmiany i ulepszenia:

  • Integracja z bankiem PKO Bank Polski: Teraz możesz wymieniać dane bezpośrednio z iPKO biznes, korzystając z usługi Integra ERP.
  • Uproszczone opodatkowanie pracowników: Odnotuj opodatkowanie pracownika wspólnie z małżonkiem lub dzieckiem w sposób bardziej intuicyjny.
  • Indywidualne opisy dla kontrahentów: Dodaj indywidualne opisy dla podmiotu i grupy kontrahentów na formularzu faktury cyklicznej, aby lepiej zarządzać dokumentacją.

W razie dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy z aktualizacją, nasz zespół wsparcia klienta jest do Państwa dyspozycji.

Jeśli chcesz wdrożyć w swojej firmie Comarch ERP Optima lub masz więcej pytań o funkcjonalności rozwiązania Comarch ERP Optima skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!