Alternatywa dla globalnych systemów ERP: Comarch ERP

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, coraz bardziej zauważalne stają się wyzwania związane z globalnymi systemami ERP. Koszty utrzymania i dostosowywania się do lokalnych przepisów rosną, a koniec wsparcia dla starszych wersji stwarza dodatkowe trudności. Dodatkowo, presja na migrację do rozwiązań chmurowych również wpływa na strategię wielu firm operujących na polskim rynku. W odpowiedzi na te wyzwania, narzędzia Comarch ERP emergują jako nie tylko równorzędne, ale często nawet bardziej rozbudowane funkcjonalnie i innowacyjne niż oferowane przez globalnych gigantów.

Rozwiązania Dopasowane do Polskiego Kontekstu

Comarch, jako polski dostawca, wyróżnia się głębokim zrozumieniem lokalnych przepisów oraz szybką adaptacją do zmian legislacyjnych. Oferowane przez Comarch systemy ERP nie tylko zapewniają obsługę polskiego rynku, ale także skupiają się na wybranych rynkach zagranicznych, takich jak Niemcy i Francja, dostarczając pełną obsługę finansowo-księgową. To zapewnia klientom stabilność i pewność zgodności z lokalnymi przepisami.

Redukcja Kosztów Wdrożenia i Utrzymania

Jednym z kluczowych argumentów na korzyść systemów Comarch ERP jest ich korzystniejszy model finansowy. Wdrożenie oraz utrzymanie tych rozwiązań jest często bardziej przystępne cenowo niż w przypadku globalnych systemów. Dodatkowo, elastyczność w aktualizacji oraz wsparcie ze strony szerokiej sieci partnerów Comarch znacząco zmniejsza koszty utrzymania, pozwalając firmom zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Wpływ na Rozwój Produktu

Warto również podkreślić, że Comarch ERP wytwarzane są w Polsce, co umożliwia klientom aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju produktu. Sugestie oraz opinie klientów przekładają się na kierunki, w których system jest rozwijany, co zapewnia odpowiedź na konkretne potrzeby rynku.

Rozwiązania Elastyczne i Innowacyjne

Comarch ERP oferuje bogaty zakres funkcjonalności, które adresują potrzeby najbardziej rozbudowanych przedsiębiorstw z różnych branż. Zaufanie klientów potwierdza fakt, że każdego roku blisko 400 firm wybiera rozwiązania Comarch, przekładając je nad globalne konkurencyjne opcje.

Elastyczne Opcje Instalacji

Oferowane przez Comarch rozwiązania uwzględniają elastyczny model instalacji, gdzie klient ma możliwość wyboru pomiędzy infrastrukturą w chmurze a wersją stacjonarną. W obliczu rosnącej popularności rozwiązań chmurowych, Comarch zapewnia klientom pełną swobodę wyboru, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i funkcjonalność oferowanych usług.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Comarch ERP, skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!