Aktualizacja Comarch DMS

Aktualizacja Comarch DMS 2024.1 jest już dostępna!

Informujemy o udostępnieniu najnowszej wersji systemu Comarch DMS 2024.1. Ta aktualizacja wprowadza szereg istotnych zmian i usprawnień, które mają na celu jeszcze lepsze dopasowanie systemu do Waszych potrzeb i ułatwienie codziennej pracy.

Najważniejsze zmiany w Comarch DMS 2024.1

Generowanie faktur zakupu z Comarch ERP XL

Nowa wersja umożliwia generowanie dokumentów typu faktura zakupu przy współpracy z Comarch ERP XL na podstawie tabeli VAT. Dzięki temu procesowi możliwe będzie precyzyjne określenie poziomu odliczeń dla pozycji kosztowych oraz dokładniejsze zarządzanie zaokrągleniami kwot.

Rozbudowa kontrolki typu "dane tabelaryczne"

Teraz możecie importować dane z arkuszy Excel, co znacznie przyspieszy wprowadzanie informacji, zwłaszcza przy większym zakresie danych. Dodatkowo tabela została rozbudowana o możliwość wskazania nawet do 20 kolumn, odpowiadając na zgłaszane potrzeby związane z wydajnością w obszarze kontrolki „dane tabelaryczne”.

Integracja z portalem e-Doręczenia

Comarch DMS został zintegrowany z portalem e-Doręczenia, co umożliwia pobieranie listów otrzymanych na skrzynkę w tym portalu za pomocą nowego mechanizmu w ramach punktów masowego przetwarzania dokumentów (ACD).

Rejestracja współrzędnych GPS

Kontrolka typu tekst została rozbudowana o możliwość rejestracji współrzędnych GPS. Dzięki temu użytkownicy mogą automatycznie zapisywać koordynaty przy pracy w terenie za pomocą aplikacji mobilnych na systemy iOS i Android.

W razie dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy z aktualizacją, nasz zespół wsparcia klienta jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!