Comarch HRM 2024.5.1

Nowa wersja Comarch HRM 2024.5.1 już dostępna!

Szanowni Klienci!

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja Comarch HRM 2024.5.1 jest już dostępna. Ta aktualizacja przynosi kilka istotnych nowości, które znacząco zwiększają funkcjonalność systemu oraz ułatwiają zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie.

Nowości w Comarch HRM 2024.5.1

  • Obsługa pracowników kontraktowych (B2B): Teraz możliwe jest łatwe zarządzanie pracownikami kontraktowymi, co pozwala na lepszą organizację i monitorowanie współpracy z osobami pracującymi na zasadach B2B.
  • Urlop wypoczynkowy dla pracowników tymczasowych: Udostępniona została funkcja zarządzania urlopem wypoczynkowym dla pracowników tymczasowych, co upraszcza proces planowania i ewidencji ich nieobecności.
  • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe: Dla zwiększenia bezpieczeństwa, umożliwiono korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego podczas logowania do aplikacji. Dzięki temu dane firmy będą jeszcze lepiej chronione.

W razie dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy z aktualizacją z nową wersja Comarch HRM, nasz zespół wsparcia klienta jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!