Promocja „Zmigruj swój system do Comarch ERP”

Specjalna Promocja: „Zmigruj swój system do Comarch ERP”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o specjalnej promocji skierowanej do nowych Klientów: „Zmigruj swój system do Comarch ERP”. Ta unikalna oferta jest idealna dla firm i biur rachunkowych, które obecnie korzystają z innego oprogramowania klasy ERP.

Okres Promocji: 01.11.2023 – 31.01.2024

Szczegóły Oferty:

 

  1.  30% rabatu na licencje stacjonarne Comarch ERP Optima – Optymalizuj swój biznes z wiodącym  oprogramowaniem ERP.
  2. 30% rabatu na abonament Comarch ERP Optima w Chmurze Standard przez pierwsze 12 miesięcy   Przenieś swój biznes do chmury i ciesz się większą elastycznością.
  3. 30% rabatu na pierwszy zakup rocznego konta Comarch ERP XT – Rozszerz możliwości swojego       biznesu z zaawansowanymi funkcjami ERP XT.

Jak Skorzystać z Promocji?

Aby skorzystać z rabatu, przy zamówieniu systemu Comarch ERP OPTIMA, użyj kodu promocyjnego „MIGRACJA 2024”. Dodatkowo, konieczne jest okazanie faktury za zakup licencji, abonamentu lub przedłużenia gwarancji na aktualnie używany system, wystawionej pomiędzy 1.11.2022 a 31.10.2023.

 

Więcej Informacji:

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdą Państwo w Regulaminie promocji. 

 

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i do informowania swoich Klientów o tej promocji. To doskonała szansa na modernizację systemów ERP w atrakcyjnej cenie!!
REGULAMIN

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam do Siebie kontakt. Odezwiemy się do Ciebie!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!