Dlaczego Elte-S?

Nasz zespół pasjonuje się możliwościami do wprowadzenia innowacji oraz znajdowania rozwiązań dla złożonych problemów biznesowych. Elte-S projektuje i tworzy rozwiązania szyte na miarę dla klientów, które pozwalają oszczędzić pieniądze, zwiększyć wydajność i generować większy zysk. 

Od ponad piętnastu lat począwszy od roku 2010 wdrażamy Comarch e-Sklep u wielu naszych klientów. Wypracowane przez nas know-how pozwala na pełne uruchomienie Twojego e-Sklepu w mniej niż trzy dni. Nasza szybkość działania przekłada się na jeszcze szybszy zysk! Naszym klientom oferujemy kompleksowe wdrożenie Comarch e-Sklep, przeszkalamy z obsługi i pomagamy przy starcie e-Sklepu.

Nasze długoletnie doświadczenie w systemach ERP od 1992 roku sprawi, że Twój e-Sklep będzie nie tylko funkcjonalny i przyjemny dla oka, lecz też w pełni zintegrowany z systemem ERP, dla którego przygotowaliśmy nasze autorskie rozwiązania automatyzujące i usprawniające proces realizacji zamówienia. 

Zapoznaj się z nimi i zobacz co możesz zyskać!

Możliwości

Comarch e-Sklep pozwala na wielokanałową sprzedaż towarów i usług za pomocą Internetu. Za pomocą prostego, lecz rozbudowanego kreatora możemy dowolnie modyfikować wygląd naszego sklepu. Na początek można wypróbować kilka gotowych szablonów graficznych. Za niewielką opłatą miesięczną zyskujemy dostęp do niezawodnego i przejrzystego sklepu, zaś natychmiastowa wymiana danych pomiędzy aplikacjami zapewnia nam spokój, gdyż nasza oferta dostępna w Internecie zawsze będzie aktualna.

Integracje

Nasz e-sklep możemy zintegrować z większością popularnych systemów związanych z e-commerce takich jak portale aukcyjne Allegro i eBay, obsługę wysyłek za pomocą Paczkomatów InPost, system mailingowy FreshMail, CRM SalesMENAGO i Edrone, porównywarki cenowe Ceneo, Nokaut, Google Shopping czy portal Facebook. Obsługiwane jest kilkanaście rodzajów płatności. Wszystkie te funkcje i wiele innych oferowane są w ramach jednego narzędzia.

Niezawodność

Jednym z najważniejszych argumentów sprawiających, że klienci decydują się na wybór tego rozwiązania jest fakt, iż Comarch e-Sklep jest hostowany w Centrum Danych Comarch. Comarch e-Sklep jest jednym z najlepiej wyposażonych i najbezpieczniejszych serwerowni w Europie.

e-Sklep warianty

  • Standard – posiada niezbędne funkcje potrzebne do prowadzenia skutecznej sprzedaży detalicznej na terenie Polski.
  • Enterprise – rozszerza możliwości sklepu między innymi o sprzedaż poza granicami Polski oraz sprzedaż hurtową. Umożliwia wprowadzenie indywidualnych cenników dla klientów.
  • B2B – przeznaczony dla sektora B2B, posiada wszystkie możliwości dostępne w niższych wersjach. 

Już dziś wybierz rozwiązanie dla siebie i zamów je u nas!

e-Sklep nasze przykładowe realizacje