Dla klientów, którzy zdecydowali się zakupić wyłącznie sprzęt komputerowy zapewniamy dostawę dowolnego sprzętu wg dostarczonej specyfikacji lub wspólnie ustalonej z naszymi konsultantami.

z konkretna marką, jak również możliwości merytoryczne i techniczne posiadanych przez nich działów IT.

Komputery PC

Zapewniamy dostawy skonfigurowanego sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów produkowanych przez czołowych światowych producentów. Sprzęt ten posiada oryginalne gwarancje producentów i objęty jest ich opieką serwisową. Zapewnia to naszym Klientom pewność inwestowania w rozwój technologii informatycznych.
Nasza oferta.

Serwery

Każda sprawnie działająca firma musi posiadać wydajny system współdzielenia zasobów. Sercem takiego środowiska jest zazwyczaj serwer umożliwiający świadczenie usług dla urządzeń podłączonych do sieci. Oferujemy pełną gamę urządzeń i oprogramowania serwerowego, zarówno dla systemów tower, rack oraz blade.

Produkty storage

ELTE-S posiada szeroką gamę rozwiązań pamięci masowych, stworzonych z myślą o przedsiębiorstwach różnej wielkości i różnych potrzebach. Są to wydajne, efektywne i łatwe w zarządzaniu systemy, które pozwalają zarządzać nawet bardzo dużą ilością danych.

Network Attached Storage (NAS)

NAS (Network Attached Storage) jest to sieciowa pamięć masowa, zawarta w niewielkiej, przenośnej obudowie, podłączana bezpośrednio do sieć firmy. Zasoby NAS mogą być udostępniane bezpośrednio użytkownikom sieci, w celu przechowywania przez nich w centralnym miejscu plików. Zastosowanie tego typu urządzenia pozwala na zorganizowane przechowywanie danych oraz multimediów w sieci. Eliminuje ryzyko ich utraty oraz skraca czas potrzebny na wykonywanie kopii zapasowych.

Osiągane efekty zastosowania

Efektywne wykorzystanie starych serwerów z systemami Novell lub Microsoft, bez konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych na zakup nowszego sprzętu.

Kilkudziesięciokrotne zwiększenia posiadanych zasobów sieciowych (w zależności od modelu pamięci NAS i zastosowanych dysków od kilku do kilkunastu TB ).

Zapewnienie bezpieczeństwa danych lokalnych użytkowników bez konieczności dodatkowych inwestycji w systemy archiwizacji ( Backap-u).

Gdzie można stosować NAS?

Pamięć NAS może być stosowana wszędzie tam gdzie jest konieczność gromadzenia i przechowywania plików, zbiorów danych w centralnym miejscu firmy, aby były dostępne dla innych pracowników. Pełni rolę serwera plików.

Tam gdzie mamy problemy z dołączeniem stacji roboczych, z systemami Windows Vista i Windows7, do serwera Novell lub Microsoft.