Pomagać przedsiębiorcom osiągać ich cel nie zapominając o własnym harmonijnym i długofalowym rozwoju

 

Wizją naszej firmy jest:

Stać się jednym z czołowych dostawców systemów informatycznych w regionie wspierających zarządzanie małej i średniej wielkości przedsiębiorstwem, który dzięki wysokiemu standardowi świadczonych usług jest pożądanym partnerem biznesowym.

Oferujemy więc partnerskie warunki współpracy, skupiając się na osiągnięciu celu Klienta. Aby zapewnić naszym partnerom optymalne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne i skuteczne zarządzanie firmą bądź organizacją, stale rozwijamy naszą kompleksową ofertę. Dbamy o stabilne relacje biznesowe.

Zwracamy szczególną uwagę na utrzymywanie możliwie najwyższego poziomu jakości oferowanych usług. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie naszych Klientów i wieloletnia współpraca z nimi.

Z niektórymi współpracujemy już od blisko 20 lat.

Wdrażane przez nas oprogramowanie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, zapewniając przy tym dużą elastyczność i możliwość rozwoju zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Na specjalne zamówienie tworzymy autorskie, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów. Tworzenie oprogramowania autorskiego w naszej firmie charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu w ostatnim czasie z pośród całej oferty firmy.

Jedną z form działalności naszej firmy jest świadczenie obsługi informatycznej w oparciu o stałe umowy serwisowe. Coraz większe grono naszych Klientów korzysta z tej formy współpracy. Umowy serwisowe gwarantują obniżenie kosztów związanych z eksploatacją systemu informatycznego w przedsiębiorstwie oraz pozwalają na planowanie wydatków związanych z informatyką. W takiej umowie określa się zakres świadczonych usług i wymagane czasy reakcji. Każda umowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Dbamy o regularne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, co pozwala nam mieć pewność, że sprawdzą się oni nawet w najtrudniejszych zadaniach. Nasi konsultanci posiadają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu mogą zapewnić profesjonalny, skuteczny i terminowy serwis.