Comarch ERP OPTIMA

Cała firma w jednym miejscu

Comarch ERP Optima to sztandarowy produkt rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Jest relatywnie tani i bardzo elastyczny stąd bierze się jego wielka popularność. Można go dopasować do większości branż działających w przestrzeni biznesowej. Posiada zintegrowaną bazę danych (wszystkie zapisy w jednym miejscu) a jednocześnie ma budowę modułową. To wielka zaleta, bo łatwo można dopasować funkcjonalność programu do potrzeb firmy a jednocześnie rozwój i rozbudowa programu może odbywać się w każdej chwili.

Najważniejsze obszary działania programu:

oferuje zaawansowane funkcje finansowo-księgowe, umożliwiając automatyzację procesów księgowych i monitorowanie płynności finansowej. System obsługuje również zarządzanie kadrami i płacami, ułatwiając prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie wynagrodzeń oraz generowanie niezbędnych raportów. Dodatkowo, Optima wspiera zarządzanie magazynem i sprzedażą, zapewniając pełną kontrolę nad stanami magazynowymi, realizacją zamówień oraz analizą sprzedaży.

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej

  • Obsługa transakcji handlowych krajowych, wewnątrzunijnych, eksportowych

  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, także w walutach obcych

  • Księgowość (ryczałt, KPiR, Księgowość kontowa)

  • Zarządzanie pracownikami od strony kadr i ewidencji wypłat, współpraca z programem płatnika

  • Zadania CRM, kontakty z klientami, automaty windykacji i faktur cyklicznych

  • Łatwy w użyciu i intuicyjny dla nawet mało zaawansowanego użytkownika zestaw analiz BI

Ponadto

program współpracuje z wieloma zewnętrznymi aplikacjami, także działającymi w chmurze jak e-pracownik, e-sprawozdania, OCR a także współpraca z mobilnymi handlowcami pracującymi w systemie android.

Osobnym, silnie rozwijającym się działem jest współpraca z e-commerce. Dostępny jest sklep internetowy w różnych wersjach, także B2B oraz mechanizmy wymiany danych z najpopularniejszymi platformami aukcyjnymi.

Comarch ERP Optima - Moduły:​

Comarch ERP Optima ma także rozwiązania dedykowane dla biur rachunkowych. Możliwa jest obsługa wielu firm, są wbudowane mechanizmy do operacji seryjnych takich jak wysyłanie plików JPK, deklaracji, dokumentów ubezpieczeniowych. Nie ma też problemów z współpracą z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w ramach PPK.

Oczkiem w głowie producenta programu jest zgodność z dynamicznie zmieniającymi się przepisami. Od wielu lat stało się normą, że Comarch ERP Optima zawsze nadąża za zmianami.

Z naszych usług korzystają

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes