Omnichannel w praktyce – cykl bezpłatnych webinarów Comarch

Comarch rusza z cyklem bezpłatnych webinarów na temat zagadnienia omnichannel, czyli realizacji spójnego doświadczenia zakupowego w wielokanałowej interakcji z klientem. Przez cały 2017 rok eksperci Comarch oraz zaproszeni goście będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu zastosowania nowych technologii w handlu i sprzedaży oraz doświadczeniem w budowaniu relacji z klientami, a także podpowiedzą, jak wykorzystać omnichannel do rozwoju biznesu.

Pierwsze szkolenie, czyli wstęp do świata omnichannel odbędzie się 29 marca. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zalogować się na stronie http://webinary.comarch.pl/omnichannel-w-praktyce-wprowadzenie/. W trakcie webinaru będzie można zadawać pytania prelegentom za pośrednictwem czatu. Odpowiedzi, których eksperci nie zdążą udzielić podczas webinaru, zostaną przekazane przedsiębiorcom w późniejszym terminie. Gościem specjalnym pierwszego szkolenia będzie Jakub Rutkowski z firmy K-Consult.

Kolejne odcinki cyklu webinarów poświęcone będą obsłudze klienta w sklepie stacjonarnym, komunikacji z klientem B2C oraz B2B w internecie, mobilnej obsłudze klienta biznesowego, a także procesom realizowanym na zapleczu takim jak: obsługa procesów magazynowych, czy bezpieczeństwu danych przechowywanych w chmurze. Program spotkań zostanie uzupełniony o zagadnienia z zakresu miękkiego HR oraz planowanym zmianom w przepisach prawnych w 2018 roku.