Najczęściej zadawane pytania na naszej infolinii

Zauważyliśmy, że na naszej infolinii często pojawiają się te same pytania, dlatego przygotowaliśmy zestawienie najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że poniższe informacje okażą się pomocne i wyjaśnią wiele kwestii.

1. Czy kupując Upgrade Comarch mam darmowe wsparcie?

Tak, zakup Upgrade Comarch obejmuje darmowe wsparcie producenta (Comarch) w zakresie podstawowym, Obejmuje on tylko kontakt mailowy. Jeśli jednak chcemy skorzystać z telefonicznego wsparcia specjalistów Comarch, konieczny jest zakup Upgrade Premium.

2. Czy w ramach wykupienia Upgrade aplikacji Comarch lub Elte-s zaktualizujecie mi aplikacje?

Nie, Upgrade to prawo do otrzymywania aktualizacji do nowych wersji aplikacji. Zarówno Comarch jak i my udostępnimy nowe wersje oprogramowania, jednak usługa aktualizacji jest płatna.

3. Czy w cenie Upgrade mamy darmowe wsparcie Elte-s?

Tu odpowiedz brzmi tak i nie. Nasz dział handlowy udziela wsparcia w kierowaniu osób dzwoniących w sprawie konkretnych materiałów pomocy Comarch lub przekierowuje do właściwego działu wsparcia w naszej firmie. Jeśli skontaktujesz się z naszym serwisem, to opłata za wsparcie zależy od czasu udzielanej odpowiedzi na dany problem. W przypadku krótkiej odpowiedzi (około minuty lub dwie) zwykle nie pobieramy opłaty, ale jeśli temat wymaga dłuższej interwencji, opłata może być wymagana zgodnie z naszym regulaminem usług świadczonych przez Elte-s.

Oferujemy różne metody rozliczeń dla naszych klientów, które obejmują:

  • Wsparcie AdHOC
    Rozliczenie za każdą rozpoczętą godzinę pracy konsultanta.
  • Przedpłacony pakiet godzin 
    Wykupione godziny wsparcia przez w formie pakietów. Rozliczenie co każde rozpoczęte 30min.
  • Umowa serwisowa HOTline 
    Dedykowana umowa serwisowa. Rozliczanie co każde rozpoczęte 15min. Wsparcie dedykowane, max. 8h roboczych na podjęcie przesłanego zlecenia od klienta​ ​

4. Jaki jest czas oczekiwania na realizacje przesłanego zgłoszenia?

Każde zgłoszenie przesłane do naszego działu wsparcia trafia do kolejki realizacyjnej. Wszystkie zgłoszenia staramy się podejmować najszybciej, jak to jest obecnie możliwe. Zgodnie z naszym regulaminem maksymalny czas na podjęcie zgłoszenia przez konsultanta to 24 godziny robocze. Dla klientów z aktywna umowa serwisową czas podjęcia zgłoszenia przez konsultanta jest mniejszy.

5. Czy mogę skontaktować się bezpośrednio z konkretnym konsultantem lub czy mogę otrzymać numer bezpośrednio do konsultanta?

Nie, korzystamy z infolinii, na której możemy przekierować Państwa do konkretnej osoby lub poinformować odpowiedniego konsultanta, gdy jest zajęty, aby oddzwonił.

6. Czy mogę przetestować przed zakupem Wasz program?

Tak, większość naszego oprogramowania jest dostępna w wersji demo z instalacja na państwa środowisku. Jeśli nie ma dostępnej takiej wersji dla interesującego Cię produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia darmowej prezentacji.

7. Czy wasze oprogramowania są kompatybilne z chmurową wersją Comarch ERP Optima?

Tak, nasze oprogramowania są kompatybilne z chmurową wersją Optimy  wyłącznie w wersji Comarch Chmura Enterprise. Wersja Comarch Chmura Standard nie obsługuje możliwości instalacji dodatkowego oprogramowania.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!