Numery Trackingowe

  1. Numery trackingowe – pozwala wyeksportować numery listów przewozowych do odpowiednich pól na dokumentach, w zależności, w którą stronę następuje eksport.
  2. Eksportuj numery trackingowe z Optima do BaseLinker – w przypadku uzupełnionego pola na dokumencie Optima -> Kontrahent-> Nr listu przewozowego taki numer zostanie wyeksportowany do odpowiedniego zamówienia wskazanego w statusie do sekcji Przesyłki. Numery pobierane są z dokumentu końcowego FS lub PA.
  3. Pobieraj numery tylko z RO – w przypadku aktywnej funkcji eksportuj numery trackingowe z Optima do BaseLinker, numery trackingowe są pobierane tylko z dokumentu RO.
  4. Eksportuj numery trackingowe z Baselinker do Optima – w przypadku wygenerowanego listu przewozowego na zamówieniu BaseLinker to nr listu przewozowego zostanie wyeksportowany do odpowiedniego dokumentu Optima do sekcji Kontrahent-> Nr listu przewozowego.
  5. Należy ustawić odpowiednie statusy do pobrania zamówień z BaseLinker, jak status zamówień do wysłania trackingu oraz status po wysłaniu trackingu .

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes